Dzisiaj jest piďż˝tek, 30 lipca 2021. Imieniny: Ludmiła, Julita, Piotr
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Ukrył się przed policjantami w bagażniku
Mateusz Adamski, 29 marca 2010 (13:28), źródło: KPP Grójec
Policjanci z grójeckiej drogówki zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mieszkańców gminy Chynów w wieku 17 i 18 lat, którzy próbowali włamać się a następnie ukraść osobowego forda. Młodszy z nich został zwolniony, teraz zajmie się nim Sąd Rodzinny. Starszy natomiast usłyszy dziś zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem.

Wczoraj (28.03.2010) kilka minut przed godz. 23.00 funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego przejeżdżając przez miejscowości Żyrów gmina Chynów zobaczyli stojącego na wysepce osobowego forda a w jego wnętrzu młodego mężczyznę, który na ich widok zaczął się nerwowo zachowywać. Policjanci postanowili sprawdzić, co tak zdenerwowało nastolatka. Gdy podjechali bliżej okazało się że chłopak włamał się do samochodu, uszkodził stacyjkę i próbował ukraść auto. Jakie było zdziwienie policjantów, gdy po przeszukaniu samochodu okazało się, że drugi sprawca ukrył się przed nimi w bagażniku pojazdu. Młodszy 17-letni sprawca został zwolniony do domu, teraz zajmie się nim Sąd Rodziny. Starszy został zatrzymany w policyjnym areszcie. Dziś usłyszy zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności.
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: