Dzisiaj jest sobota, 26 wrzeďż˝nia 2020. Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Najlepsi radni na tróję z małym plusem
Redakcja, 28 września 2010 (23:45), źródło: Nad Wisłą, www.Nadwisla.pl
Na finiszu kadencji najlepszym z naszych radnych jest – według internautów głosujących na stronie Radni.pl – Mirosław Rojewski. Członek rady gminy Grójec miał w piątek średnią ocen 3,38 (skala od 1 do 6). Dawało mu to drugie miejsce w województwie. Rojewskiemu stopień postawiło 85 osób - podaje gazeta podwarszawska "Nad Wisłą".

– Ja najlepszy? Jestem bardzo zaskoczony, dowiaduję się o tym od pana – powiedział „NW” jeden z najbardziej doświadczonych grójeckich rajców (pełni funkcję trzecią kadencję). Od razu zastrzegł: – Ja na siebie nie głosowałem, w ogóle na tę stronę nie wchodziłem.
Fendi Bags Replica
Pytany przez „NW”, skąd taki wynik, Rojewski podkreślił, że trudno odpowiedzieć w kilku zdaniach. – Może podam przykład: na początku tej kadencji byłem jedną z dwóch osób, które głosowały przeciw podniesieniu radnym diet. A może doceniono to, że działam w wolontariacie? – zastanawiał się i dodał, że nigdy nie wchodził w żadne układy i zawsze starał się mówić prawdę.

Podobnie jak on oceniani są reprezentanci Goszczyna – Sławomir Mruk (3,33) i Piotr Rozmuszyński (3,23). Nieco niżej, na 3,17: Andrzej Adamczyk (Belsk Duży), Leszek Bobrowski (Błędów), Tomasz Dutkowski (Chynów), Andrzej Pazura, Andrzej Posiewka z Łubnej i Bogdan Sałański (Góra Kalwaria), Piotr Domański (Jasieniec), Edward Dudek i Kazimierz Jańczuk (Konstancin-Jeziorna), Grzegorz Kwiatkowski i Maria Rogowska (Lesznowola), Kazimierz Tomczyk (Nowe Miasto nad Pilicą), Maria Tyborowska i Miłosław Zegadło (Prażmów), Włodzimierz Rasiński, Jacek Szczytowski i Jacek Zachariasz (powiat piaseczyński).

Najgorszy wynik notuje Norbert Proskura z rady powiatu grójeckiego – 2,77 (na Mazowszu 24. pozycja od końca), któremu grozi więzienie za m.in. posługiwanie się fałszywym dyplomem ukończenia studiów. Niewiele lepiej wypadają jego koledzy z tego ciała Janusz Różycki (2,85) i Maciej Dobrzyński (2,86).

Średnią 2,91 mają: Andrzej Konarski (Belsk Duży), Jacek Tołczyk (Błędów), Zygmunt Pindor (Chynów), Andrzej Pietrzak (Góra Kalwaria), Grzegorz Woźniak (Grójec), Jacenty Pyszyński (Jasieniec), Ryszard Machałek i Piotr Potentas (Konstancin-Jeziorna), Gerard Gieleciński i Wiesława Komorowska (Lesznowola), Włodzimierz Wasiak (Mogielnica), Mirosław Bors i Czesław Lewecki (Nowe Miasto nad Pilicą), Teresa Borowska, Leszek Nowacki i Ryszard Podlaski (Piaseczno), Stefan Kwiatkowski (Prażmów), Mirosław Faliszewski, Paweł Młoźniak i Marcin Szatanek (Tarczyn), Stefan Dunin i Łukasz Krawczyński (powiat piaseczyński). (rk)

Replicatime.net
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: