Dzisiaj jest sobota, 26 wrzeďż˝nia 2020. Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Po co ten powrót
Mateusz Adamski, 29 września 2010 (11:20), źródło: własne
Po kilku miesiącach niebytu portal Grojeckie.info powraca z zaświatów. Tocząca się kampania samorządowa (a raczej festiwal kłamstw, oszczerstw i nierzetelności) stała się bodźcem do reaktywacji serwisu, którego głównym zadaniem będzie przedstawianie zgodnie z prawdą obraz tego, co dzieje się w Grójcu oraz w Powiecie Grójeckim.

Obserwując bacznie publikacje okazujące się w ostatnim czasie w lokalnych mediach można odnieść nieodparte wrażenie, że w ferworze politycznej wolty zapomniano o obowiązujących w cywilizowanym świecie standardach. Co więcej, czytając niektóre artykuły prasowe wydaje się, że rzeczywistość miesza się tu z fikcją, a to wszystko okraszone jest cuchnącym na kilometr politycznym sosem.

W związku z tym postanowiliśmy reaktywować portal, który będzie przestrzegał wszystkich zasad etyki dziennikarskiej, i który w sposób rzetelny przedstawi wszystko to, co dzieje się w Grójcu oraz na terenie Powiatu Grójeckiego.

Przekazujemy naszym Czytelnikom portal, który mimo niezmienionej formy graficznej, będzie prezentował zupełnie nowe treści. Nie będą to – jak to miało miejsce w przeszłości – wyłącznie wybrane informacje z lokalnej prasy, ale przede wszystkim postawimy na mocną publicystykę. Postaramy się przeczesywać internetowa fora i czytać komentarze, aby wsłuchiwać się w głos społeczności Grójca i Powiatu Grójeckiego, tak, aby jak najdokładniej poznać i ukazać jej problemy. Nie zabraknie polemik, a jeśli będzie taka potrzeba, to również i sprostowań, które nie ukażą się w innych mediach. Warto, więc wpisywać adres www.grojeckie.info w okna swoich przeglądarek codziennie. Będzie się działo.

Mateusz Adamski
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: