Dzisiaj jest wtorek, 25 czerwca 2019. Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Po co ten powrót
Mateusz Adamski, 29 września 2010 (11:20), źródło: własne
Po kilku miesiącach niebytu portal Grojeckie.info powraca z zaświatów. Tocząca się kampania samorządowa (a raczej festiwal kłamstw, oszczerstw i nierzetelności) stała się bodźcem do reaktywacji serwisu, którego głównym zadaniem będzie przedstawianie zgodnie z prawdą obraz tego, co dzieje się w Grójcu oraz w Powiecie Grójeckim.

Obserwując bacznie publikacje okazujące się w ostatnim czasie w lokalnych mediach można odnieść nieodparte wrażenie, że w ferworze politycznej wolty zapomniano o obowiązujących w cywilizowanym świecie standardach. Co więcej, czytając niektóre artykuły prasowe wydaje się, że rzeczywistość miesza się tu z fikcją, a to wszystko okraszone jest cuchnącym na kilometr politycznym sosem.

W związku z tym postanowiliśmy reaktywować portal, który będzie przestrzegał wszystkich zasad etyki dziennikarskiej, i który w sposób rzetelny przedstawi wszystko to, co dzieje się w Grójcu oraz na terenie Powiatu Grójeckiego.

Przekazujemy naszym Czytelnikom portal, który mimo niezmienionej formy graficznej, będzie prezentował zupełnie nowe treści. Nie będą to – jak to miało miejsce w przeszłości – wyłącznie wybrane informacje z lokalnej prasy, ale przede wszystkim postawimy na mocną publicystykę. Postaramy się przeczesywać internetowa fora i czytać komentarze, aby wsłuchiwać się w głos społeczności Grójca i Powiatu Grójeckiego, tak, aby jak najdokładniej poznać i ukazać jej problemy. Nie zabraknie polemik, a jeśli będzie taka potrzeba, to również i sprostowań, które nie ukażą się w innych mediach. Warto, więc wpisywać adres www.grojeckie.info w okna swoich przeglądarek codziennie. Będzie się działo.

Mateusz Adamski
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (8)
oko, 08.10.2010 19:04
Wpisuje ten adres, no i co?......nic się nie dzieje. Fajna muzyczka z nowej stacji radia Mazowsze leci, a jeszcze lepie,j bo to radio grójeckie, a na stronce cisza, czyżby nie ta strona polityczna?

marek, 09.10.2010 12:44
fajnie ze portal wrocil ale mam nadzieje ze tym razem bedzie produkowal wiecej swoich materialow

k., 09.10.2010 17:50
Dobrze widzieć powrót jedynego, na tę chwilę, niezależnego grójeckiego portalu informacyjnego. Redakcjo, nie bójcie się krytyki tylko róbcie swoje. Pozdrawiam, lokalny patriota.

M, 10.10.2010 19:41
trzeba zadać kłam tym psychopatycznym klamstwom, i zbadać redaktorów oka pod kątem zawartości obcych substancji

wow, 16.10.2010 19:36
WOW - znaczy - wybieram obiektywne widzenie.
Grójec jest ładnym miastem. Ma mądrych mieszkańców i rozsądną władzę. Kultura w GOK-u jest obecna na codzień.
O tym wszystkim nie wiedzą jedynie ludzie nie utożsamiający się ze swoją Małą Ojczyzną. "Oni w swoich norkach siedzą i najlepiej wszystko wiedzą". A w norkach jak wiadomo jest ponuro i mroczno.

gap, 16.10.2010 20:30
to ładne miasto odnosi się do prywatnych posesji którzy dbają o swój majątek w przeciwieństwie do włodarzy miasta co "oddają rynek" a psują rondo na ulicy brzozowej . Kto za to zapłaci pewnie my wybierając ich ponownie.

ty, 27.10.2010 11:52
ta niezależność to usuwanie postów obiektywny redaktorzyna
zwłaszcza o adamskim

M.Adamski, 28.10.2010 14:42
Posty zostały usunięte, ponieważ nie były związane z tematem (patrz na zieloną ramkę).

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: