Dzisiaj jest wtorek, 22 wrze�nia 2020. Imieniny: Tomasz, Maurycy
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Warka centrum pobytowym na EURO 2012!
Redakcja, 1 paĄdziernika 2010 (14:37), źródło: PAP / echodnia.eu
Dwadzieścia jeden ośrodków w Polsce i siedemnaście ukraińskich znajduje się na rekomendowanej przez UEFA liście centrów pobytowych przeznaczonych dla drużyn zagranicznych uczestniczących w piłkarskich mistrzostwach Europy w 2012 roku. Wśród nich znalazła się Warka. Kandydatura „piwnego” miasta okazała się lepsza od ponad setki innych ośrodków z całego kraju!

Listę ośrodków wybranych przez UEFA opublikowano w piątek 1 października w Warszawie.

Samorząd Warki chce zorganizować centrum pobytowe razem z Farmą Sielanka. To właśnie tam ma być zakwaterowana ekipa uczestnicząca w turnieju finałowym. Farma dysponuje hotelem ze 120 miejscami, małym spa i jacuzzi. Właściciele ośrodka mogą w każdej chwili wybudować na swoim terenie kilka boisk treningowych.

Do Warki mogą przyjechać najlepsi piłkarze z całej Europy, których reprezentacje narodowe wywalczą prawo gry w turnieju finałowym. Tytułu mistrzowskiego będą bronić w Polsce Hiszpanie.

Lista polskich ośrodków rekomendowanych przez UEFA na turniej Euro-2012: Władysławowo, Gniewino, Słupsk, Gdynia, Gdańsk, Ostróda, Lubawa, Kołobrzeg, Międzychód, Opalenica, Legionowo, Warszawa, Józefów, WARKA, Puławy, Kielce, Wrocław, Jelenia Góra, Tychy, Kraków, Wieliczka.
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: