Dzisiaj jest piďż˝tek, 30 lipca 2021. Imieniny: Ludmiła, Julita, Piotr
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Chynów: trzech kandydatów na wójta
Redakcja, 9 paĄdziernika 2010 (19:26), źródło: własne
Jedynym wójtem spośród wszystkich w powiecie grójeckim, który zdecydował się nie ubiegać ponownie o reelekcję jest Grzegorz Górski, który przez kilkanaście ostatnich lat kierował urzędem gminy w Chynowie. Grojeckie.info poznało nazwiska osób, które będą chciały go zastąpić.

Z naszych ustaleń wynika, iż głównym pretendentem do objęcia schedy po dotychczasowym włodarzu – Grzegorzu Górskim - jest szef gminnych inwestycji, Tadeusz Zakrzewski. Dodajmy, iż w ostatniej kadencji był on radnym powiatowym.

Jego bezpośrednimi konkurentami będą przewodniczący rady gminy Chynów Jan Stankiewicz oraz związany ze środowiskami prawicowymi Ireneusz Komorowski (prezes Stowarzyszenia Plantatorów Borówki Amerykańskiej).

Możliwe,swiss replica watches iż do walki o fotel wójta stanie jeszcze jeden kandydat na co dzień związany z urzędem gminy w Chynowie. Prawdopodobnie chodzi o Małgorzatę Woźniak.
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: