Dzisiaj jest wtorek, 22 wrze�nia 2020. Imieniny: Tomasz, Maurycy
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Dwa tragiczne wypadki w okolicach Warki
Redakcja, 25 paĄdziernika 2010 (20:22), źródło: KPP Grójec
W piątek 22 października kilka minut po godz. 19.00 na drodze 731 w podwareckiej miejscowości Piaseczno kierująca skodą octawią zderzyła się czołowo z dostawczym mercedesem. W wyniku wypadku 35-letnia kobieta poniosła śmierć, kierujący mercedesem oraz jego pasażer zostali przewiezieni do szpitala w Grójcu.

Natomiast w niedzielę kilka minut po godz. 13.00 w miejscowości Wrześniaków (gmina Warka) kierujący samochodem m-ki skoda octawia na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku wypadku śmierć na miejscu zdarzenia poniósł 20-letni kierowca pojazdu, a jego pasażerowie z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitali w Radomiu oraz Grójcu. Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z Komisariatu Policji w Warce.
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: