Dzisiaj jest piďż˝tek, 30 lipca 2021. Imieniny: Ludmiła, Julita, Piotr
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Medal Pro Mazovia dla wójta gminy Błędów
Redakcja, 31 paĄdziernika 2010 (11:13), źródło: www.bledow.pl
20 Października w Warszawskim Centrum Olimpijskim odbyły się obchody uroczystości "Święta Odrodzonej Samorządności Lokalnej". Jubileusz 20-lecia samorządu terytorialnego odbył się z inicjatywy Urzędu Marszałkowskiego. Wśród nagrodzonych znalazł się długoletni włodarz gminy Błędów, Marek Mikołajewski.

Podczas uroczystości wręczono pamiątkowe medale Pro Masovia wójtom, burmistrzom oraz przewodniczącym rad, którzy swoje funkcje sprawują od 20 lat. Wśród nagrodzonych samorządowców Mazowsza medal jako dowód uznania za długoletnią działalność na rzecz samorządu terytorialnego na Mazowszu oraz za trud codziennej pracy, za dokonania i sukcesy, które przyczyniły się do poprawy warunków życia lokalnej społeczności otrzymał Wójt Gminy Błędów Marek Mikołajewski.

Akcentem kończącym uroczysty jubileusz był koncert w panerai replica watches wykonaniu Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury w Warszawie prowadzony przez Wiesława Ochmana. www.ubreitlingcheap.com Breitling Replica Watches
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: