Dzisiaj jest sobota, 26 wrzeďż˝nia 2020. Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Warecka Liga Halowa: relacja 2.kolejki spotkań
Redakcja, 8 listopada 2010 (16:49), źródło: materiały prasowe
Po dwóch kolejkach rozgrywek Wareckiej Ligi Halowej z kompletem zwycięstw tabeli przewodzi zespół Deso Junior. W ostatni weekend zawodnicy z Warki pokonali 5:2 Podgórę.

KOMENTARZ 2 KOLEJKI XVIII EDYCJI WARECKIEJ LIGI HALOWEJ

I LIGA
PODGÓRA – DESO JUNIOR 2:5
Pierwsza połowa meczu ze znaczącą przewagą zespołu Deso Junior zakończyła się wynikiem 2:0 dla Deso. Podgóra miała niewiele do powiedzenia chociaż dzielnie walczyła przynajmniej o jedną bramkę. Doskonałą okazję w ostatnich sekundach pierwszej połowy zmarnował Sylwester Baranowski po podaniu z rzutu wolnego. W drugiej połowie Deso jeszcze bardziej zaakcentowało swoją przewagę i już na początku strzeliło 3 bramkę. Nawet grając w przewadze jednego zawodnika Podgóra nie była w stanie odrobić straty bramkowej i w rezultacie przegrała 2 do 5. Bramki dla Deso strzelali : Grzywacz Przemek 3, i po 1 Sowiński Radosław oraz Jagiełło Mateusz. Dla Podgóry natomiast 2 bramki strzelił Baranowski Sylwester.

SKORPION- PILICA CESIR 4:5
Początek meczu z wyraźną przewagą dla Skorpiona i bardzo dobrą grą Arka Bryndy. Po zdobyciu bramki kontaktowej przez Piotra Korczaka to Pilica zaczeła panować na płycie boiska i pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 3 do 2 dla Pilicy. W drugiej połowie Pilica grała dalej na wysokim poziomie. Strzeliła jeszcze 2 bramki, a Skorpion odpowiedział tylko jednym celnym strzałem w wykonaniu bramkarza Radosława Przepiórki i mecz zakończył się wynikiem 5 do 4 dla Pilicy Cesir.

CZERWONE DIABŁY – KONKRET 3:3
Pierwsze spotkania dla obydwu zespołów zakończyły się remisem. Dlatego teraz zarówno Diabły jak i Konkret chciały powalczyć o komplet punktów. Niestety spotkanie było bardzo wyrównane i zakończyło się zasłużonym remisem 3 do 3. Bramki dla Diabłów strzelali : Kamiński Michał, Wrochna Damian i Piotrowski Łukasz. Dla Konkretu Wroniewicz Cezary, Puk Wojciech i Bratos Michał.

SABAUDIA – NADSTAL 0:2
Sabaudia po pauzie w pierwszej kolejce miała ochotę rozpocząć swoje zmagania w lidze zwycięstwem. Pierwsza połowa bardzo wyrównana bez bramek dla żadnego z zespołów. W drugiej połowie na boisku dominował zespół Nadstalu który zdołał strzelić 2 bramki. Strzelcami bramek byli : Dąbrowski Dariusz i Grudziński Mariusz. Sabaudia pomimo dobrej gry nie zdołała strzelić nawet kontaktowej bramki i przegrała 0 do 2.

II LIGA
TSUBASA TEAM- SUŁKOWICE 2:2
W pierwszym meczu drugiej kolejki zostało rozegrane spotkanie pomiędzy zespołem Tsubasa Team a Sułkowicami. Mecz ten był bardzo wyrównany i zakończył się zasłużonym remisem dla obydwu drużyn. Dla Tsubasy bramki zdobyli : Rafał Roman, i Piotr Dobrodziej. Na listę strzelców dla Sułkowic zapisali się debiutant w zespole Rafał Solecki i Przemek Wójcik.

CZACHÓWEK – DESO 3:5
Bardzo ładny mecz zespołu Deso który strzelił aż 5 bramek. Czachówek zrewanżował się jedynie 3 bramkami. Deso od początku meczu dominowało na boisku, kontrolowało grę i zasłużenie zwyciężyło, zdobywając cenne 3 punkty dla swojego zespołu. Bramki dla Deso zdobyli : Adamczyk Jarosław 1, Lichocki Artur 1, Regulski Krzysztof 1, oraz Siedlanowski Emil 2. Dla Czachówka na listę strzelców wpisali się :Ambroziak Paweł 1, Borowski Marcin 1, oraz Orynek Dariusz 1.

GIZA RC – BROWAR 3;3
Wyrównane spotkanie obydwu zespołów zakończone zasłużonym remisem. Świetna gra Artura Kamińskiego który zdobył 3 bramki dla swojej drużyny, w tym jedną z rzutu karnego po przepięknym strzale od poprzeczki bramki. W Gizie na boisku dominował natomiast Jacek Lep który rozgrywał piłkę dla swojego zespołu, oraz zdobył sam 2 bramki. Dobrą grą wyróżnił się także Kamil Zwierzyński, zdobywca 1 bramki.

TĘCZA – VICTORIA 6:3
Tęcza po zremisowanym swoim pierwszym spotkaniu z zespołem Deso wzięła się w końcu do gry i pokonała Viktorię 6 do 3. Viktoria tylko w pierwszej połowie starała się dorównać Tęczy. Bardzo dobre spotkanie w Tęczy rozegrał Kośca Łukasz zdobywca 3 bramek, oraz Jopek Michał zdobywca 2 bramek, do tego 1 celnym i skutecznym strzałem popisał się Lipowski Rafał. W zespole Viktorii wyróżniającym się zawodnikiem był Szczepaniak Grzegorz strzelec 2 bramek oraz Szczepaniak Konrad zdobywca 1 Bramki.