Dzisiaj jest wtorek, 22 wrze�nia 2020. Imieniny: Tomasz, Maurycy
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Troje na jednego
Redakcja, 10 listopada 2010 (16:58), źródło: KPP Grójec
Dwóch mężczyzn i kobietę wielokrotnie notowanych zatrzymali wareccy policjanci. Cała trójka podejrzewana jest o pobicie mieszkańca Wałbrzycha.

We wtorek kilka minut po godz. 16 dyżurny komisariatu w Warce otrzymał informację, że na jednej z wareckich ulic leży bardzo zakrwawiony mężczyzna. Na miejsce natychmiast udali się policjanci w rozmowie z pokrzywdzonym ustalili, że został pobity przez grupę osób. Po kilku minutach zatrzymano trzy osoby w wieku od 45 do 50 lat, które przebywały niedaleko miejsca zdarzenia w opuszczonym budynku. Cała trójka po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazała się wielokrotnie karana za podobne przestępstwa. Pokrzywdzony z obrażeniami głowy został przewieziony do grójeckiego szpitala. Podejrzewane osoby zostały umieszczone w policyjnym areszcie gdzie po wytrzeźwieniu zostaną przesłuchani na okoliczności zdarzenia.
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: