Dzisiaj jest sobota, 26 wrzeďż˝nia 2020. Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Delfinada V i Otwarty Turniej Siatkówki
Redakcja, 14 listopada 2010 (18:14), źródło: informacja prasowa
DELFINADA V - zawody pływackie – nadeszła pora na kolejną edycję cyklicznej imprezy Stowarzyszenia WGR Kultura i Sport organizowaną przy współpracy z Grójeckim Ośrodkiem Sportowym Mazowsze. Zawody odbędą się 27 listopada 2010 r. na grójeckiej pływalni Wodnik, która na czas trwania imprezy za darmo użyczana jest stowarzyszeniu dzięki uprzejmości Pana Dyrektora GOS.

Biuro zawodów czynne będzie w dniu zawodów na terenie pływalni Wodnik w Grójcu przy recepcji, na godzinę przed rozpoczęciem imprezy. KAŻDY uczestnik w wieku do 18 lat zobowiązany jest dostarczyć pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na udział w zawodach. Osoby pełnoletnie zaś muszą wypełnić druk zgody na udział w zawodach. Więcej informacji i druki do pobrania na stronach: www.wgr.org.pl i www.gosmazowsze.pl . Gotowe druki dostępne są również w biurze zawodów w dniu rozgrywania imprezy, gdzie można je na miejscu wypełnić.

ZAWODY ZABEZPIECZANE SĄ PRZEZ RATOWNIKÓW STANOWIĄCYCH KADRĘ PŁYWALNI WODNIK. DOSTĘP DO SZATNI I BASENÓW MAJĄ TYLKO ZAREJESTROWANI ZAWODNICY ORAZ ORGANIZATORZY. KIBICÓW ZAPRASZAMY NA GALERIĘ.

WSTĘP NA DELFINADĘ WOLNY OD WSZELKICH OPŁAT. Zapraszamy stałych bywalców jak i nowicjuszy.

27 listopada w hali sportowej Spartakus w Grójcu odbędzie się Otwarty Turniej 3-siatkarskich. od 9.00 rano grają zawodnicy do 15 lat. Po zakończeniu około 15.00 rozpoczynają dorośli.

Zapisy
email: sport@gosmazowsze.pl lub tel. 508 339 239
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: