Dzisiaj jest sobota, 26 wrzeďż˝nia 2020. Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Mazowsze pokonało
Redakcja, 17 listopada 2010 (13:37), źródło: własne / MazowszeGrojec.pl
Podopieczni Roberta Radońskiego pokonali w niedzielę stołeczne Okęcie 2:1 (2:0). Na listę strzelców wpisali się Damian Wojtulewicz oraz Arnold Kołakowski. Dzięki zwycięstwu Mazowsze na finiszu rundy jesiennej ma tyle samo punktów, co liderujący tabeli Orzeł Wierzbica.

Do ostatnich minut nie było wiadomo czy spotkanie w ogóle dojdzie do skutku, ze względu na fatalny stan boiska przy Radarowej. Ostatecznie obserwator po konsultacjach z obiema drużynami zarządził: grać.

- O wyniku tego spotkania decydować będzie boisko – przyznał chwilę po pierwszym gwizdku dyrektor klubu, Artur Kukułka. Stan murawy powodował, że futbolówka płatała figle zawodnikom obu drużyn, i o tym co działo się na boisku często decydował przypadek.

Po pierwszym kwadransie w sytuacjach bramkowych było 2:0 dla gospodarzy. Z metra do pustej bramki, piłki nie zdołał skierować Rafał Gajowniczek, który się po prostu poślizgnął.

W 21.minucie po rzucie rożnym wykonywanym przez Mariusza Kotańskiego futbolówkę w siatce Okęcie uderzeniem głową umieścił rosły napastnik Mazowsza Damian Wojtulewicz.

Następnie dwukrotnie świetne okazje do wyrównania mieli gospodarze, ale na posterunku był Sebastian Malicki oraz wybijający piłkę z linii bramkowej Rafał Białecki.

Jeszcze przed przerwą szczęście ponownie fake watches patek philippe uśmiechnęło się do "żółto-niebieskich". Złe wybicie obrońcy Okęcia przejął Damian Wojtulewicz, który odegrał do Arnolda Kołakowskiego, a najlepszy strzelec Grójczan dopełnił tylko formalności, podwyższając na 2:0.

W drugiej połowie częściej atakowali gospodarze. Gola udało im się, jednak zdobyć dopiero w drugiej minucie doliczonego czasu gry. Pomogło im mocno operujące tego dnia słońce, które oślepiło Sebastiana Malickiego, i piłka po uderzeniu z dystansu po jego rękach wpadła do bramki.

OKĘCIE WARSZAWA – MAZOWSZE GRÓJEC 1:2 (0:2)
Gole: Wojtulewicz (.21), Kołakowski (.37) - ? (.92)
Mazowsze Grójec: Malicki – Kuklewski, Białecki, Kołecki, Kikowski (75. Lepa), Kotański, Zawadzki (85. Wachowicz), Karls, Romański (65. Jałocha), Wojtulewicz, Kołakowski (90. Kulczycki)