Dzisiaj jest sobota, 26 wrzeďż˝nia 2020. Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Zieliński, Majewski, Michniewicz i… trener Mazowsza
Redakcja, 19 listopada 2010 (17:38), źródło: własne / MazowszeGrojec.pl
Jak dowiedziało się MazowszeGrojec.pl szkoleniowiec „żółto-niebieskich”, Robert Radoński był w gronie potencjalnych następców trenera Widzewa Łódź, Andrzeja Kretka. Do objęcia przedostatniej drużyny Ekstraklasy przymierzani byli również tak znamienici szkoleniowcy, jak Jacek Zieliński oraz Stefan Majewski.

Ostatecznie wybór władz Widzewa padł na Czesława Michniewicza, który przejął schedę po Andrzeju Kretku w ostatni poniedziałek.

W sobotę nieoficjalny serwis internetowy Widzewa Łódź podał za jedną z telewizji, że oprócz wymienianego wcześniej Jacka Zielińskiego pojawiło się dwóch nowych kandydatów do objęcia posady trenera. Wśród nich znalazł się właśnie obecny szkoleniowiec Mazowsza.

„Kolejnym - zaskakującym - kandydatem jest Robert Radoński. Szkoleniowiec ten prowadzi obecnie IV-ligowe Mazowsze Grójec, które po 14 kolejkach zajmuje 2. pozycję w Audemars Piguet replica watches swojej lidze z bilansem 11 zwycięstw, 2 remisów i jednej porażki(z obecnym liderem). W swojej karierze Radoński prowadził już KS Piaseczno - klub z pewnością bliski naszym włodarzom i idąc tym tropem można mieć podejrzenia skąd pomysł na taką kandydaturę” – informował WidzewLodz.pl.

Warto wspomnieć, iż wiceprezesem zarządu ds. sportu łódzkiego klubu jest Marek Zub, były trener grójeckiego Mazowsza. Pracował on w klubie z Laskowej wiosną sezonu 2004/05.
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: