Dzisiaj jest wtorek, 22 wrze�nia 2020. Imieniny: Tomasz, Maurycy
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Długo kradzionymi grzejnikami się nie nacieszył
Redakcja, 23 listopada 2010 (20:02), źródło: KPP Grójec
Policjanci z Komisariatu Policji w Warce zatrzymali 45-letniego wareczczanina, który w swoim samochodzie posiadał 12 sztuk grzejników ukradzionych chwile wcześniej z nowo budowanego osiedla.

We wtorek kilka minut po godz. 1.00 wareckich funkcjonariuszy wracających do Komisariatu zainteresował zaparkowany w pobliżu nowo budowanego osiedla w Warce osobowy uno obok , którego stało trzech dziwnie zachowujących się mężczyzn. Na widok zbliżających się policjantów dwóch z nich odeszło od samochodu natomiast trzeci wsiadł za kierownicę i próbował pospiesznie odjechać z miejsca. Został jednak powstrzymany przez policjantów. Wewnątrz pojazdu ujawnili oni 12 sztuk grzejników różnego typu. Grzejniki opakowane były jeszcze w oryginalną folię. Mężczyzna nie potrafił wyjaśnić skąd pochodzą. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. W dniu dzisiejszym usłyszy zarzut kradzieży za co grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: