Dzisiaj jest wtorek, 22 wrze�nia 2020. Imieniny: Tomasz, Maurycy
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
19-latek kradł tylko oryginalne... kołpaki
Redakcja, 7 grudnia 2010 (08:14), źródło: KPP Grójec
Policjanci z Komisariatu Policji w Warce zatrzymali 19-letniego wareczczanina, który w okresie od czerwca do grudnia 2010 r. z parkingów wokół wareckich osiedli oraz z parkingu przy dworcu PKP kradł oryginalne kołpaki z kół zaparkowanych tam samochodów. Następnie próbował sprzedawać je na jednym z portali aukcyjnych.

Sprawa miała swój początek w miesiącu czerwcu b.r. kiedy to z zaparkowanych na wareckich osiedlach samochodów zaczęły ginąć kołpaki. Kradzieże miały miejsce również na parkingu usytuowanym przy stacji PKP w Warce. Policjanci replicas relojes rolex z Komisariatu w Warce wraz z policjantami z Wydziału Kryminalnego grójeckiej komendy intensywnie pracowali nad ustaleniem sprawcy kradzieży. Dzięki ich wysiłkom sprawce ustalono i zatrzymano. Okazał się nim 19 latek z Warki. Chłopak przyznał się do kradzieży. Cześć skradzionych rzeczy udało się odzyskać teraz czekają na prawowitych właścicieli. Ciekawą rzeczą jest, że sprawca wybierał tylko oryginalne kołpaki nie kradnąc podróbek. Teraz odpowie za swój czyn przed Sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Panerai replica watches https://www.pamreplica.me
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: