Dzisiaj jest wtorek, 21 wrze�nia 2021. Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Jacek Stolarski: Wyciągnąłem wnioski z kampanii wyborczej
Redakcja, 16 grudnia 2010 (16:48), źródło: Jabłonka, www.jablonka.info
Chętnie nadstawiam ucho na to, co ludzie mówią. Zwracałem uwagę na dyskusje na zebraniach, czytałem opinie w Internecie na forach internetowych. Oczywiście spotykałem się również z negatywnymi głosami, ale wszystkich trzeba słuchać. Wyciągnięte wnioski posłużyły mi do przygotowania programu zmian - mówi w wywiadzie udzielonym Paulinie Omen, nowy-stary burmist rz Grójca, Jacek Stolarski. IWC replica watches https://www.iwcwatch.org

W poniedziałek 6 grudnia złożył Pan ślubowanie. Jak skomentuje Pan tegoroczne wybory na burmistrza?

- Ja jestem bardzo szczęśliwy, że zostałem wybrany na kolejną kadencję. Cieszę się bardzo, że tyle ludzi poszło do urn. Wynik o 10 procent wyższy od średniej krajowej to ogromne zaskoczenie. Świadczy to tylko jedno, że społeczeństwo grójeckie interesuje się tym, kto jest burmistrzem, oraz radnym. Cieszy mnie ta mobilizacja, tym bardziej, że wygrałem.

Dużo włodarzy „starej wiary” przegrało w tegorocznych wyborach. Jak Pan się do tego odniesie?

- W Warce, Piasecznie Belsku Dużym i innych gminach przegrali ludzie, którzy wiele zrobili. Myślę, Rolex Cellini Replica że jest to pewien rodzaj zmęczenia materiału. Ludzie lubią zmiany. Ja też już jestem dość długo burmistrzem, bo jest to moja trzecia kadencja. Tym bardziej, cieszę się ze swojego sukcesu. Myślę, że mieszkańcy docenili, że miasto i gmina zmienia się pozytywnie. Dali mi tym samym kredyt zaufania na kolejne cztery lata. Ludzie wiedzą, czego mogą się po mnie spodziewać. Wiedzą, kim jestem, jakim jestem gospodarzem. Jest to dla mnie ogromna satysfakcja.

Czy wyciągnął Pan jakieś wnioski z kampanii wyborczej?

- Chętnie nadstawiam ucho na to, co ludzie mówią. Zwracałem uwagę na dyskusje na zebraniach, czytałem opinie w Internecie na forach internetowych. Oczywiście spotykałem się również z negatywnymi głosami, ale wszystkich trzeba słuchać. Wyciągnięte wnioski posłużyły mi do przygotowania programu zmian. Zmian, o których nie chce na razie mówić. Taki program mam i będę go wdrażał już na początku kadencji.

Co z Pana blogiem? Nie zniknie teraz?

- Nie, działa on nadal. Od 15 grudnia będzie on systematycznie działał. Będzie on funkcjonował na mojej stronie lub na oficjalnej Urzędu Gminy. Pomyślałem również o pewnych zmianach, jeśli chodzi o kształt strony www Gminy i Miasta Grójec. Myślę, że to, co można było się po mnie spodziewać, to będzie dalej.

Jak skomentuje Pan protest dotyczący wyborów złożony przez radnego Dariusza Piątkowskiego, pełnomocnika klubu Aktywni Dla Gminy?

- Nie będę się do tego odnosił. Moja osoba została wplątana w to wszystko niepotrzebnie. Nie mam w tej sprawie naprawdę nic do powiedzenia.

Dziękuję za rozmowę

Paulina Omen
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: