Dzisiaj jest sobota, 26 wrzeďż˝nia 2020. Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Christmas All Stars - konkurs piosenki świątecznej
Redakcja, 22 grudnia 2010 (11:19), źródło: materiały prasowe
W piątek późnym popołudniem w Grójeckim Ośrodku Kultury odbyła się, tradycyjnie o tej porze roku, druga edycja konkursu piosenki świątecznej i zimowej Christmas All Stars.

I miejsce zdobyła Natalia Ejmocka z III klasy szkoły podstawowej w Besku Dużym. W przebraniu renifera, dziarsko dzierżąc pod pachą pannę Migotkę zachwyciła jury radosnym wykonaniem piosenki I Want a Hipopotamus for Christmas.
II nagrodę zdobyła Edyta Mętlak z II klasy szkoły podstawowej w Częstoniewie ze swym bezkonkurencyjnym chórkiem za wykonanie Jingle Bell Rock.
III nagrodę otrzymał najmłodszy uczestnik Christmas All Stars – Mikołaj Suwarski z przedszkola ZCMN w Grójcu, który zaśpiewał Christmas Time.

W kategorii klas IV-VI, I miejsce zdobył Łukasz Jasiński z VI klasy szkoły podstawowej w Belsku Dużym, za bardzo dostojną chopard mille miglia gt xl replica interpretację Let It Snow.
II miejsce przypadło Joannie Jaroszyńskiej z IV klasy PSP nr 1 w Grójcu za bardzo dobre wykonanie Merry Christmas Everyone.
III nagrodę, natomiast, otrzymała Aleksandra Biedrzycka z IV klasy PSP w Belsku Dużym za zaśpiewanie Lulajże Jezuniu po rosyjsku.

I miejsce w kategorii gimnazjum zdobyła Zuzanna Zalewska z I klasy gimnazjum w Grójcu, która wykazała się ogromnym hartem ducha, gdy w ostatniej chwili przygotowany przez nią utwór w tajemniczy sposób zniknął z play listy. Nie zrażona znakomicie zaśpiewała wcześniej nie zaplanowane Merrry Christmas Everyone.

Specjalne wyróżnienie za wykonanie Feliz Navidad po hiszpańsku otrzymała Blanka Jędrzejczak z III klasy szkoły podstawowej w Belsku Dużym.

Wszyscy młodzi artyści znakomicie się zaprezentowali. Zwycięzcy otrzymali ciekawe nagrody lingwistyczne, a wszyscy uczestnicy dyplomy za podjęcie wyzwania i odwagę wystąpienia przed publicznością. Wielkie uznanie należy się również nauczycielom i rodzicom pomagającym wykonawcom w przygotowaniach do konkursu.

Głównemu konkursowi talentów towarzyszyło malowanie ozdób choinkowych, klejenie łańcuchów i tworzenie kartek świątecznych.

Niech wszyscy szykują się na przyszłoroczną edycję Christmas All Stars! Panerai replica watches https://www.watchsupercopy.com
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: