Dzisiaj jest wtorek, 22 wrze�nia 2020. Imieniny: Tomasz, Maurycy
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Wernisaż twórcy z Lewiczyna w GOK
Redakcja, 11 stycznia 2011 (15:30), źródło: materiały prasowe
Na najbliższej wystawie w Klubie Artystycznym GALERIA zostanie zaprezentowany cykl prac Roberta Kępki zatytułowany KOREKTA, który jest wynikiem poszukiwań twórczych autora. Zapraszamy na wernisaż już 14 stycznia 2011 r. (piątek) o godz. 18.00. Wieczór uświetni spotkanie z poezją śpiewaną "Przyjmij życie".

Robert Kępka urodził się 15 sierpnia 1966 r. Mieszka na skraju lasu w malowniczej miejscowości Grotów nieopodal Lewiczyna. Jest magistrem sztuki.

Dyplom z fotografii uzyskał u profesora M. Guza na Wydziale Sztuki Politechniki Radomskiej. Od 2005 r. uczy plastyki w Publicznym Gimnazjum w Belsku Dużym. Jest autorem wielu dekoracji scenicznych. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, projektowaniem graficznym, oraz formami przestrzennymi. Fascynuje go forma i struktura. W swych wypowiedziach łączy różnorodne techniki i materiały, często eksperymentuje. Sam o sobie mówi, że jest „w drodze”. Ciągle poszukuje. Każdy z Was będzie mógł zapoznać się z pracami jak i wymienić się z autorem spostrzeżeniami podczas wystawy w galerii Grójeckiego Ośrodka Kultury. Zapraszamy na wernisaż już 14 stycznia 2011 r. (piątek) o godz. 18.00. Wieczór uświetni spotkanie z poezją śpiewaną "Przyjmij życie".
Na wystawie będzie można zobaczyć także fotografie Olgi Kępki. Olga jest uczennicą I klasy Liceum Ogólnokształcącego im. H. Kołłątaja w Warszawie.
Pragnie zostać dziennikarką.
www.addwatch.org
Wystawa będzie dostępna do 25 stycznia 2011 r.

Danuta Frączek
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: