Dzisiaj jest sobota, 26 wrzeďż˝nia 2020. Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Grójec zagrał rekordowo dla WOŚP
Redakcja, 15 stycznia 2011 (13:49), źródło: Nad Wisłą, www.Nadwisla.pl
Rekordową kwotę ponad 47 tys. zł (prawie dwukrotnie więcej niż w poprzedniej edycji) uzbierał grójecki sztab WOŚP. Na ulicach miasta, a także w Błędowie i Wilkowie, kwestowało łącznie 77 osób. W tym harcerze z miejscowego hufca oraz uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Piotra Skargi.

Jak mówi Dariusz Gwiazda z grójeckiego sztabu WOŚP, w tegoroczną akcję włączyli się aktywnie żołnierze z jednostki w Ogrodzienicach, którzy przed siedzibą Grójeckiego Ośrodka Kultury prezentowali sprzęt wojskowy oraz częstowali mieszkańców grochówką. swiss replica watches Swoje zasoby pokazali również strażacy z OSP, a pracownicy banku Pekao SA liczyli wszystkie zebrane pieniądze.

Nie zabrakło tradycyjnego koncertu, podczas którego na scenie GOK dla Orkiestry Jurka Owsiaka zagrały lokalne zespoły: Jakpotkid, Gem Stones, Manhattan 44, Cube, Icona i Średnia.
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: