Dzisiaj jest niedziela, 27 wrze�nia 2020. Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
III Turniej Piłki Nożnej Chłopców '94 o Puchar Starosty Powiatu Grójeckiego
Redakcja, 18 stycznia 2011 (17:54), źródło: materiały prasowe
Grójecki Ośrodek Sportu "Mazowsze" mocnym piłkarskim uderzeniem rozpoczyna 2011 rok. Kolejne dni wolne i nowe zawody. W niedzielę 16 stycznia w hali Spartakus rozegrany został Turniej Piłki Nożnej Chłopców '94 o Puchar Starosty Powiatu Grójeckiego.

Zagrało dziewięć drużyn. Między innymi z Mińska Mazowieckiego, Białobrzegów, Jasieńca , Głuchowa oraz silna reprezentacja stolicy w postaci dwóch drużyn z Ursusa. Zawody były pełne emocji i twardej sportowej walki. Zespoły prezentowały wyrównany poziom. Zwyciężyła pierwsza drużyna z Ursusa zdobywając 18 punktów. Pomiędzy zwycięzcą a drugim zespołem z Mińska był tylko punkt różnicy. Trzecia Kraska Jasieniec zgromadziła 14 punktów. Kolejne miejsca zajęły odpowiednio drużyny z Głuchowa, Mazowsze Grójec, Ursus Warszawa II, Pilica Białobrzegi, Belsk Duży i Lesznowola. Nie mogło zabraknąć także nagród indywidualnych. Najlepszym strzelcem zawodów został Artur Ucinek. Zawodnikiem replica hublot turnieju wybrano Przemysława Milerskiego, a najlepszym bramkarzem został reprezentujący Mazowsze Grójec, Michał Błachnio. Zawodnicy otrzymali dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe. W turniejach tej rangi staramy się aby wszyscy uczestnicy byli nagradzani. Tym razem było tak samo. Dla wszystkich drużyn uczestniczących w zawodach organizatorzy ufundowali puchary i nagrody rzeczowe adekwatne do zajmowanych miejsc. Zwycięzcom dodatkowo wręczono medale. Bardzo miłym akcentem były książki o powiecie grójeckim, które starosta grójecki Pan Marian Górski, ufundował dla wszystkich trenerów i opiekunów. Będzie to dodatkowa pamiątka z grójeckiego turnieju. Wszyscy uczestnicy mieli zapewniony obiad podczas trwania zawodów. Młodzież dobrze się bawiła i dostosowała strzelanie bramek do przebojów granych przez DJ Sopla, który zapewnił nagłośnienie imprezy. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie zawodów, sponsorom, trenerom i zawodnikom. Zapraszamy ponownie na nasze obiekty. Już w sobotę 22.01br rozegramy turniej siatkarski szkół gimnazjalnych, a w niedzielę kolejne emocje piłkarskie.

GOS Mazowszeon the beach hotels argento outlet yoox uk mens marks and spencer discount code new look voucher
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: