Dzisiaj jest wtorek, 22 wrze�nia 2020. Imieniny: Tomasz, Maurycy
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Teresa Knyzio znowu we władzach Warki
Redakcja, 19 stycznia 2011 (16:03), źródło: Nad Wisłą, www.nadwisla.pl
Potwierdziły się nasze grudniowe doniesienia, że zastępcą nowo wybranego burmistrza Warki Dariusza Gizki ma zostać radna powiatowa, a wcześniej przewodnicząca wareckiej rady miejskiej Teresa Knyzio.

Szczegółów współpracy z nią Gizka na razie nie zdradza, bo – jak tłumaczy – sprawę tego powołania chce jeszcze ustalić z powiatem grójeckim. – Ale oczywiście nie wycofuję się, pani Teresa Knyzio będzie moim zastępcą – zapowiedział w poniedziałkowej rozmowie z „Nad Wisłą” burmistrz.

Szykują się więc następne przetasowania w składzie rady powiatu. Na ostatnim posiedzeniu podjęto uchwały w sprawie wygaszenia mandatów: wybranego na wójta gminy Chynów Tadeusza Zakrzewskiego oraz Celiny Guliny. Ich miejsca zajmą 38-letni wicekomendant powiatowy policji Waldemar Kopczyński z Goszczyna oraz 34-letni sadownik Szymon Nowakowski ze Żdżarów.

Teresę Knyzio w radzie powiatu powinna zastąpić osoba z tej samej listy z kolejną największą liczbą głosów. Według danych Państwowej Komisji Wyborczej tą osobą jest naczelnik Wydziału Edukacji i Zdrowia w grójeckim starostwie Jan Traczyk. Jak powiedział nam on we wtorek, oficjalnej informacji w tej sprawie jeszcze nie otrzymał, ale zapewnił, że jest gotów zrezygnować z pracy w starostwie, by objąć mandat radnego. (ma)
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: