Dzisiaj jest sobota, 26 wrzeďż˝nia 2020. Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Wystawa Janusza Karasia w GOK
Redakcja, 19 stycznia 2011 (16:29), źródło: materiały prasowe
Grójecki Ośrodek Kultury zaprasza na wystawę rysunku i malarstwa Janusza Karasia, autora „Kozienickich opowieści”. Otwarcie wystawy będzie połączone ze spotkaniem autorskim, które odbędzie się 27

Janusz Karaś urodził się w 1957 roku w Pionkach. Z zawodu jest technikiem mechanikiem. Maluje głównie techniką olejną, a tematem jego prac są pejzaże, martwe natury, a także obrazy o tematyce historycznej i sakralnej oraz portrety.

Swoje prace prezentował na 41 wystawach zbiorowych i 20wystawach indywidualnych w wielu miastach województwa mazowieckiego. W latach 2000-2005 działał w Kozienickim Klubie Twórców Kultury. Jest pomysłodawcą i współtwórcą Galerii Centrum Promocji Sztuki. Był komisarzem wystawy rozpoczynającej działalność galerii. Otrzymał nagrody w ogólnopolskich wystawach plastycznych.
Rolex Yachtmaster Replica Bell & Ross
W 2007 roku otrzymał pamiątkowy medal „450-lecia nadania praw miejskich miastu Kozienice”. Od dwóch lat zajmuje się prozą pisząc opowiadania o tematyce historycznej opisującej dzieje miasta Kozienic i okolic.Jedno z opowiadań „Henio” zostało wydane w XVII zeszycie Ziemi Kozienickiej.

Wystawa prac Janusza Karasia będzie dostępna w Klubie Artystycznym GALERIA do 8 lutego br.
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: