Dzisiaj jest sobota, 6 czerwca 2020. Imieniny: Dominika, Laura, Norbert
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Sukces grójeckiej policji: funkcjonariusze zatrzymali sześć osób zamieszanych w narko-biznes
Redakcja, 22 stycznia 2011 (09:42), źródło: KPP Grójec
Sześciu podejrzanych zatrzymali i doprowadzili przed oblicze prokuratora grójeccy policjanci. Zatrzymanym zostały przedstawione zarzuty posiadania i udzielania narkotyków.

Sprawa miała swój początek 13 stycznia, kiedy to policjanci prewencji zatrzymali do kontroli 18-letniego mieszkańca gminy Grójec. Okazało się, że nastolatek ma ponad półtora promila alkoholu w organizmie. Ponadto w jego samochodzie policjanci znaleźli trzynaście torebek z marihuaną a on sam posiadał przy sobie schowaną w ubraniu torebkę z amfetaminą. Sprawca został zatrzymany a wraz z nim jego pasażer, do którego jak się później okazało należały znalezione w pojeździe narkotyki. Młodzi mężczyźni powiedzieli policjantom od kogo kupili narkotyki. Osoby te również zostały zatrzymane.
Druga sprawa miała miejsce 15 stycznia kiedy to grójeccy kryminalni udali się do miejsca zamieszkania 23-latka. Z posiadanych informacji wynikało, że chłopak zajmuje się handlem narkotykami. Gdy przyjechali na miejsce 23-latek wraz ze swoim 25-letnim kolegą akurat przeprowadzali transakcję handlu narkotykami. Obaj zostali zatrzymani.

Cała szóstka podejrzanych została doprowadzona przed oblicze Prokuratora. Zostały im przedstawione zarzuty posiadania i udzielania narkotyków. Trzem z mężczyzn Sąd relojes de imitacion Rejonowy breitling replica deutschland w Grójcu wyznaczył trzy miesiące tymczasowego aresztu, dwóch z nich otrzymało dozór policyjny. Natomiast nastolatek został zwolniony do domu, będzie on odpowiadał przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich. Mężczyznom grozi nawet do 8 lat wiezienia.
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: