Dzisiaj jest niedziela, 27 wrze�nia 2020. Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Spartakusem zawładnęli młodzi siatkarze i siatkarki
Redakcja, 25 stycznia 2011 (23:02), źródło: materiały prasowe
Ostatnia sobota i niedziela to kolejne emocje sportowe. W sobotnie przedpołudnie 22 stycznia, halą Spartakus w Grójcu władali młodzi siatkarze ze szkół gimnazjalnych. Organizator Zimowego Turnieju Siatkówki, GOS Mazowsze zaprosił do zawodów osiem zespołów. Audemars Piguet replica watches https://www.apwatchreplica.com

Wystąpiły reprezentacje szkolne dziewcząt i chłopców z Kruszewa, Warki , Mogielnicy i Grójca.

Turniej był doskonałym sprawdzianem formy przed zbliżającymi się rozgrywkami szkolnymi. Zawody rozegrano systemem każdy każdym.

Wśród dziewcząt zwyciężyły gimnazjalistki z Warki, zdobywając najokazalszy puchar i złote medale. Drugie miejsce zajęła drużyna z Mogielnicy, trzecie gospodarze z gimnazjum w Grójcu. Najbardziej nielubiane przez sportowców miejsce poza podium, tym razem przypadło drużynie z Kruszewia.

Zupełnie inaczej układał się turniej chłopców. Tutaj zdecydowanie od zwycięstwa do zwycięstwa kroczyli chłopcy z Kruszewa i wygrali całe zawody. Drugie miejsce wywalczyli gimnazjaliści z Warki. Trzecie, tak jak dziewczęta, zajęli chłopcy z Grójca. Czwarte natomiast drużyna z Mogielnicy.

Wszystkie drużyny nagrodzono dyplomami za udział i Rolex Milgauss Replica Hublotpucharami adekwatnymi do wywalczonego miejsca. Zawodniczki i zawodnicy drużyn zajmujących pierwsze trzy miejsca otrzymali dodatkowo medale.

Zawody przebiegały w doskonałej atmosferze. Przy muzyce i dobrej zabawie około stu uczestników turnieju spędziło sobotnie przedpołudnie i wczesne godziny popołudniowe.

Dziękujemy i zapraszamy za kolejne przygotowywane przez nas imprezy. Niebawem już coroczna akcja”Ferie w mieście”. Akcja adresowana jest przede wszystkim do najmłodszych. Będzie między innymi nauka pływania, gry i zabawy oraz konkursy o tematyce sportowej. Już teraz zapraszamy wszystkie dzieci.
Ireneusz Wojciechowski
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: