Dzisiaj jest niedziela, 27 wrze�nia 2020. Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Puchar Dyrektora grójeckiego ZAPO pojechał do Raszyna
Redakcja, 25 stycznia 2011 (23:04), źródło: materiały prasowe
Niedziela 23 styczeń to kolejne emocje piłkarskie w Grójcu. Tego dnia rozegrano turniej o Puchar Dyrektora ZAPO. Na boisko w hali Spartakus wybiegli chłopcy z rocznika ’98 i młodsi.

Rolex Yachtmaster Rolex Submariner Do Grójca przyjechało siedem drużyn z kilku powiatów województwa mazowieckiego. Między innymi z Radomia, Raszyna i dwie drużyny reprezentujące gospodarzy Mazowsze I i II.

Zawody rozpoczęły się o godzinie dziewiątej rano. Turniej rozgrywano systemem każdy z każdym, co przy tak dużej ilości zespołów powoduje, że zakończenie zawodów jest zwykle w późnych godzinach popołudniowych. Tym razem było podobnie. Rozdanie nagród odbyło się po godzinie szesnastej.

Zwycięzcą turnieju okazał się zespół KS Raszyn, przed Bronią Radom i Olimpią Warszawa. Nagrodę dla cheap tag heuer replica watches uk najlepszego strzelca wywalczył Patryk Łyżwiński zdobywając 11 bramek. Najlepszym bramkarzem wybrano Mateusz Kierzkowskiego reprezentującego KS Raszyn. Najlepszym zawodnikiem został natomiast Adam Chrzanowski z Broni Radom.

Wszystkie zespoły nagrodzone zostały nagrodami rzeczowymi w postaci koszulek sportowych, getrów piłek i toreb sportowych oraz dyplomami za udział. Pierwsze trzy natomiast otrzymały dodatkowo puchary i medale.

GOS Mazowsze
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: