Dzisiaj jest pi�tek, 14 sierpnia 2020. Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Pozarządowa rodzina się łączy
Redakcja, 27 stycznia 2011 (16:18), źródło: Nad Wisłą, www.nadwisla.pl
Powstało Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Grójeckiego. Skupia 39 stowarzyszeń z dziewięciu gmin.

12 stycznia Forum wybrało swoje władze. Radzie FOPPG przewodniczyć będzie Andrzej Zaręba (Stowarzyszenie W.A.R.K.A.), jego zastępcami zostały Paulina Asendrych-Chałupka (Stowarzyszenie Biegiem przez Polskę) i Urszula Pietrzak (Wolontariat Dobre Serce). Sekretarzem wybrano Mariusza Wieczorka (Kraina Kwitnących Sadów).

Jak mówi „NW” Zaręba,swiss replica watches w ostatnich latach można zaobserwować wyraźny wzrost aktywności społecznej w powiecie. Powstają nowe organizacje, a te działające od lat funkcjonują coraz prężniej. – Działacze społeczni coraz częściej spotykają się, wymieniają doświadczeniami, poznają swoje zasoby i potrzeby. To już swego rodzaju „rodzina pozarządowa” – tłumaczy.

Główne cele FOPPG to m.in. poprawa współpracy samorządu powiatowego i samorządów gminnych z organizacjami pozarządowymi oraz promocja aktywności społecznej i inicjatyw podejmowanych przez stowarzyszenia. (ma)

Omega Replica Watches
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: