Dzisiaj jest pi�tek, 5 czerwca 2020. Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
XX Spotkanie Sadownicze Sandomierz 2011
Redakcja, 29 stycznia 2011 (14:53), źródło: materiały prasowe
Serdecznie zapraszamy do Sandomierza na XX Spotkanie Sadownicze. W tym roku zjazd odbywa się w nowej lokalizacji - w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Patkowskiego 2.

Program XX Spotkania Sadowniczego w Sandomierzu jest dostępny pod adresem:Zapraszamy też na pierwsze w Polsce, praktyczne warsztaty cięcia mechanicznego jabłoni.
Pokażemy maszynę pracującą w sadzie. Warsztaty o cięciu mechanicznym zaczynamy w czwartek, 3 lutego od godziny 9.30 wykładem w Hali Widowiskowo-Sportowej.

Z okazji jubileuszu, wspólnie z firmą Bayer CropScience przygotowaliśmy program artystyczny. Po zakończeniu wykładów w środę, 2 lutego, uczestników naszego spotkania zapraszamy na występ kabaretu HALAMA-OKLASKY.Organizatorzy zjazdu i firma Syngenta zapraszają do zabawy. Każdy, kto 2 lutego na stoisko firmy Syngenta podczas XX Spotkania Sadowniczego w Sandomierzu replica orologi svizzeri, przyniesie torbę zjazdową z X spotkania z logo 10-lecia Score, otrzyma atrakcyjną nagrodę-niespodziankę.


Zapraszamy na targi sadownicze omega watches uk Rolex Datejust towarzyszące wykładom. Informacja o wystawcach dostępna pod adresem:
Serdecznie zapraszamy,
Wstęp dzięki sponsorom bezpłatnego wstępu firmie Bayer CropScience i Yara Poland jest bezpłatny dla wszystkich zainteresowanych.

Organizatorzy
www.spotkaniesadownicze.pl
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: