Dzisiaj jest wtorek, 22 wrze�nia 2020. Imieniny: Tomasz, Maurycy
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Okradziona kobieta całą noc spędziła w... opuszczonym budynku
Redakcja, 31 stycznia 2011 (16:47), źródło: KPP Grójec
Sąd Rejonowy w Grójcu zastosował 3 miesiące tymczasowego aresztu dla dwóch młodych sprawców, którzy napadli na kobietę, ukradli jej torebkę z dokumentami i pieniędzmi, a następnie zamknęli ją w opuszczonym budynku. Ich nieletni wspólnik odpowie za swój czyn przed Sądem Rodzinnym.

Sprawa miała swój początek we wtorek kiedy to w godzinach rannych do posterunku w Nowym Mieście zgłosiła się 41-letnia mieszkanka powiatu Tomaszewskiego i opowiedziała policjantom, że kilku nastolatków napadło ją i ukradło jej torebkę z wszystkimi dokumentami i pieniędzmi a następnie wystraszoną zamknęli i zostawili w opuszczonym budynku na terenie Nowego Miasta. Kobieta przesiedziała tam całą noc dopiero repliche orologi iwc rano wydostała się na zewnątrz. Nie potrafiła podać wielu szczegółów z wyglądu sprawcy . Pokrzywdzona przypomniała sobie jedynie imię jednego ze sprawców.

Policjanci pracując kilkadziesiąt godzin bez przerwy i mając tak mało szczegółów w ciągu dwóch dni zatrzymali sprawców, którymi okazali się 20-letni mieszkaniec Rawy Mazowieckiej oraz jego 19-letni kolega z Nowego Miasta. Pomagał im również ich nieletni kolega. Sprawcy zostali tymczasowo aresztowani. Grozi im nawet do 12 lat pozbawienia wolności.
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: