Dzisiaj jest wtorek, 21 wrze�nia 2021. Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Turniej i Festiwal Sztuk Walki w Piasecznie
Redakcja, 3 lutego 2011 (18:47), źródło: materiały prasowe
Nowy Rok w pobliskim Piasecznie zapowiada się bardzo ciekawie dla miłośników sportów walki. Stowarzyszenie Runda Zero Promotion rozpoczyna go bardzo aktywnie. Po udanej zawodowej gali która odbyła się w grudniu w Tarczynie, przyszedł czas na zawody amatorskie które będą miały charakter konfrontacji uderzanych sztuk walki.

Z pewnością będzie można zobaczyć kilka widowiskowych kopnięć – zapowiadają organizatorzy. W turnieju na macie udział wezmą zawodnicy teakwondo, kickboxing, karate, kung fu i tang soo do którzy zmierzą się w regulaminie UFR (Universal Fighting Rules). Turniej odbędzie się o Puchar Starosty Piaseczyńskiego który w ramach promocji sportu wśród dzieci i młodzieży objął patronat honorowy imprezy. Rywalizacja prowadzona będzie w regulaminach z ograniczonym kontaktem a walkom imitazioni rolex italia juniorów i seniorów towarzyszyć będą pojedynki pokazowe dzieci które prowadzone będą w widowiskowych formułach technicznych. Turniej ma charakter ogólnopolski, ale najmocniejszej obsady spodziewamy się ze strony gospodarzy. Teren starostwa Piaseczyńskiego jest niezwykle silnym, znanym w kraju i na świecie, ośrodkiem kickboxingu. Swój udział w zawodach zapowiedziały także kluby z Warszawy chcące w ten sposób rozpocząć sezon startowy 2011.Omega Replica

O godzinie 12.00 zapraszamy dorosłych dzieci na Festiwal Sportów Walki.

Zaprezentują się na nim zawodnicy trenujący różne sztuki walki: kickboxing, taekwondo, tang soo do, kung fu, zapasy.

Będziemy mogli obejrzeć widowiskowe pokazy najciekawszych technik, rozbicia desek, sparingi pokazowe.

Udział w festiwalu zapowiedzieli utytułowani zawodnicy kickboxingu i zapasów miejscowego klubu KS Piaseczno.

Impreza odbędzie się w sobotę 12 lutego w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 5. im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. ul. Szkolna 14.
Relację z imprezy przeprowadzi radio Flach które objęło patronat medialny nad wydarzeniem.
Ponadto patronat medialny nad imprezą objęły: Gazeta Okolica, ITV Piaseczno i Radio Mazowsze.

Na imprezę zapraszają: Runda Zero orologi replica italia Promotion, Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr.5 w Piasecznie, Starostwo Piaseczyńskie, Miasto Tarczyn.

Patronat honorowy: Pan Jan Dąbek, starosta piaseczyński

Wstęp- 5zł (cegiełka na cele statutowe stowarzyszenia).

Zapraszamy całe rodziny! Gwarantujemy ciekawie spędzenie sobotniego popołudnia.
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: