Dzisiaj jest wtorek, 21 wrze�nia 2021. Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Pół dekady serwisu internetowego Mazowsza Grójec
Redakcja, 4 lutego 2011 (17:13), źródło: materiały prasowe
4 lutego 2006 roku, czyli dokładnie pięć lat temu wystartował pierwszy, niezależny serwis kibiców klubu Mazowsze Grójec. Obecnie jest to witryna, która może poszczycić się największymi tradycjami, jeśli chodzi o kluby sportowe w powiecie grójeckim.

Pomysł stworzenia serwisu kibiców, wówczas III-ligowego Mazowsza Grójec, zrodził się latem 2005 roku, kiedy prężnie działała grupa fanów miejscowej drużyny. Głośny doping wychwalający grójecki klub miał się nieść nie tylko na piłkarskich arenach, gdzie swoje mecze rozgrywał GKS, ale również w sieci.

Pierwsza wersja strony była niezwykle orologi replica italia prosta i zarazem uboga w materiały. Prawdziwa rewolucja w postaci własnego adresu internetowego MazowszeGrojec.pl, profesjonalnej oprawy wizualnej i technicznej nadeszła w lutym 2006 roku.

Od tamtej pory serwis systematycznie się rozwijał. Na jego łamach zaczęły się ukazywać własne informacje poświęcone drużynie z Laskowej. Przygotowywano autorskie zapowiedzi, relacje oraz fotoreportaże ze spotkań, nie brakowało również artykułów i wywiadów. W czasach aktywnego ruchu kibicowskiego w Grójcu życiem tętniło forum dyskusyjne.

MazowszeGrojec.pl było z „żółto-niebieskimi” na dobre i na złe. Nie tylko, kiedy zespół święcił swe największe tryumfy sportowe w III lidze, ale również kiedy przyszedł kryzys finansowy klubu i spadek do niższej klasy rozgrywkowej. Do dalszej działalności nie zniechęcił nas nawet Omega Replica Watches powolny zanik ruchu kibicowskiego, z którego zrodziła się idea stworzenia serwisu. Serwis nadal funkcjonował, dostarczając wszystkim sympatykom grójeckiego klubu wiadomości o ukochanej drużynie.

Z początkiem stycznia ubiegłego roku w ręce czytelników oddano zupełnie nową, jeszcze bardziej rozbudowaną wersję serwisu.

Każdego dnia nasze wirtualne łamy odwiedza około 700 osób,i liczba ta stale rośnie. Dodajmy, iż przez pięć lat adres www.mazowszegrojec.pl w okna swoich przeglądarek wpisało przeszło 850 tysięcy internautów.
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: