Dzisiaj jest wtorek, 21 wrze�nia 2021. Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Puchar posła Maliszewskiego dla piłkarek radomskiego Zamłynia
Redakcja, 9 lutego 2011 (12:10), źródło: materiały prasowe
W niedzielę 6 lutego w hali sportowej Spartakus w Grójcu, rozegrano turniej piłkarski kobiet o puchar Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Mirosława Maliszewskiego.

O godzinie dziewiątej rano odbyła się odprawa kierowników drużyn a zaraz po niej uroczyste otwarcie zawodów . Przed pierwszym Panerai Replica meczem, dyrektor Grójeckiego Ośrodka Sportu Mazowsze Jerzy Bińkiewicz, wręczył Panu posłowi statuetkę, w podziękowaniu za zaangażowanie i wspieranie sportu dzieci i młodzieży w Grójcu. Taką samą statuetkę otrzymała Pani Izabela Górecka reprezentująca firmę Budmech WT Sp.J., która ufundowała stroje dla drużyny grójeckiego TKKF.

W turnieju uczestniczyło dziewięć drużyn z województwa mazowieckiego. Do Grójca przyjechały ekipy między innymi z Warszawy, Piastowa, Raszyna, Mochowa, Góry Kalwarii i Radomia . Stawkę uzupełniała drużyna TKKF Grójec, pełniąca rolę gospodarza. Od samego początku zawodniczki mocno i ambitnie „pracowały’’ na boisku.

Gorąca, pełna sportowej walki, atmosfera utrzymywała się przez cały czas trwania zawodów. Szczęśliwie obyło się bez poważniejszych kontuzji, chociaż drobnych urazów nie udało się uniknąć.

Turniej rozgrywano systemem każdy z każdym, dlatego przewidziany przez organizatorów posiłek regeneracyjny w porze obiadowej, bardzo chwalili sobie uczestnicy zawodów. Zakończenie turnieju odbyło się po godzinie szesnastej. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Miejsca na podium nagrodzono dodatkowo medalami, koszulkami, piłkami dla każdej zawodniczki i kompletami strojów piłkarskich. Puchary, medale i nagrody rzeczowe wręczyli poseł Mirosław Maliszewski i dyrektor Jerzy Bińkiewicz.

Zwycięzcą turnieju okazał się zespół Zamłynie Radom, który zgromadził dwadzieścia jeden punktów. Drugie miejsce z siedemnastoma punktami wywalczył MOSiR Piaseczno, a trzecie Piast Piastów z piętnastoma punktami. Gospodynie zawodów tym razem na odległym ósmym miejscu.

Ciekawostką było zajęcie czwartego miejsce przez drugi zespół z Raszyna, podczas gdy Raszyn I był dopiero szósty. Na zakończenie przyznano również nagrody indywidualne. Najlepszym strzelcem zawodów została zdobywczyni siedmiu bramek, Sadecka Patrycja z KS Raszyn. Najlepszą bramkarką wybrano Feliksiak Magdalenę reprezentującą TKKF Grójec. Najlepszą zawodniczką została natomiast Chupska Katarzyna z MOSiR Piaseczno. Indywidualne trofea był to także sprzęt sportowy.

Gratulujemy zwycięzcom. Wszystkich uczestników i kibiców zapraszamy serdecznie na kolejne Patek Philippe Replicaorganizowane przez nas zawody.
Omega Replica Watches
Szczególnie serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na organizowaną pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Grójec akcję "Ferie Zimowe w mieście". Imprezę przygotowały wspólnie: Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna, Grójecki Ośrodek Kultury i Grójecki Ośrodek Sportu Mazowsze.

Ireneusz Wojciechowski replica Rolex Datejust
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: