Dzisiaj jest wtorek, 21 wrze�nia 2021. Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Przed nami I Memoriał Daniela Malinowskiego
Redakcja, 9 lutego 2011 (15:40), źródło: RadomSport.pl
Przyjaciele nie pozwolą zapomnieć o Danielu Malinowskim, piłkarzu, który zginął tragicznie pod koniec 2010 roku. Już w najbliższy weekend cztery zespoły - z Kozienic, Głowaczowa i Warki spotkają się na memoriałowych zmaganiach.

Pomysłodawcami i organizatorami imprezy jest zarząd Legionu Głowaczów. - Nie możemy pozwolić na to, żeby o takim piłkarzu, co więcej, znakomitym koledze pamięć zaniknęła. My natomiast możemy i chcemy ją uczcić w taki właśnie piłkarski sposób - podkreśla Kamil Witkowski z Legionu.

Chęć udziału w rywalizacji zgłosiło cztery zespoły: Legion Głowaczów, MKS Kozienice, Przyjaciele z Kozienic (w tym zespole zagrają m.in. Grzegorz Seremak, Edward Czaplarski, Andrzej Kalinka, Dariusz Misztal czy Mateusz Kocyk) i Przyjaciele z Warki (w ich składzie wystąpia m.in. Grzegorz Gromadzki, Marcin Papierz czy Adam Bolek.

Do zmagań w hali przy ulicy Sportowej w Kozienicach przystąpią w sobotę o godzinie 9.30. Rywalizować będą systemem "każdy z każdym". - Serdecznie zapraszamy wszystkich na tę imprezę. Zapewniam jednak, że kolejne edycje memoriału (wpisze się on w kalendarz lokalnego sportu na stałe), które planujemy już na termin grudniowy, będą rozgrywane w znacznie szerszym gronie - obiecał Witkowski.

MICHAŁ PODLEWSKI roger dubuis replica
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: