Dzisiaj jest sobota, 15 sierpnia 2020. Imieniny: Maria, Napoleon, Stefan
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Redakcja, 22 lutego 2011 (17:17), źródło: materiały prasowe
Podczas kolejnej wystawy w Klubie Artystycznym GALERIA zaprezentujemy malarstwo dwóch utalentowanych plastycznie absolwentek Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz członkiń Stowarzyszenia Plastyków Ziemi Grójeckiej: Beaty Grudzień oraz Grażyny Wąsikowskiej.

Bardzo serdecznie zapraszam na otwarcie wystawy zatytułowanej „Nastroje jak kolory”, które odbędzie się 24 lutego 2011 r. (czwartek) o godz. 18.00. Wernisaż uświetni występ Zespołu Wokalno-Instrumentalny CANTABILE w składzie: Mirosław Osiadacz – piano, Tomasz Osiadacz – gitara oraz Karolina Woźniak-Zygmunt – wokal.

Beata Grudzień pochodzi z Lubelszczyzny.Swiss Replica Watches Mieszka i pracuje w Nowym Mieście nad Pilicą. Jest absolwentką Instytutu Wychowania Artystycznego UMCS. Otrzymała dyplom z rzeźby – wykonała zestaw prac o tematyce ekologicznej "Maski...". Brała udział w wystawach w Lublinie, Nowym Mieście nad Pilicą, Dęblinie, Warce, Grójcu, Warszawie. Posługuje się ołówkiem,farbami olejnymi i akrylem. Maluje również pastelami. Zajmuje się dekoratorstwem i aranżacją wnętrz. Tematyką jej prac jest martwa natura, wnętrza, architektura, pejzaż, kwiaty, zwierzęta. Ostatnio chętnie używa aparatu fotograficznego w poszukiwaniu nowych form wypowiedzi artystycznej.

Grażyna Wąsikowska mieszka i pracuje w Żdżarach niedaleko Nowego Miasta nad Pilicą. Jest nauczycielką plastyki i j. polskiego w szkole podstawowej oraz instruktorem plastyki w copie de montre Ognisku Pracy Pozaszkolnej. Otrzymała dyplom z malarstwa na Wydziale Artystycznym UMCS. Brała udział w wystawach indywidualnych w Lublinie, Puławach oraz Warszawie. Uprawia malarstwo olejne oraz posługuje się suchymi pastelami. Wykonuje witrażówki na szkle oraz okazjonalnie biżuterię.
Wystawa malarstwa będzie dostępna do 8 marca br.

Anna Daria Merska
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: