Dzisiaj jest wtorek, 21 wrze�nia 2021. Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Redakcja, 22 lutego 2011 (17:17), źródło: materiały prasowe
Podczas kolejnej wystawy w Klubie Artystycznym GALERIA zaprezentujemy malarstwo dwóch utalentowanych plastycznie absolwentek Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz członkiń Stowarzyszenia Plastyków Ziemi Grójeckiej: Beaty Grudzień oraz Grażyny Wąsikowskiej.

Bardzo serdecznie zapraszam na otwarcie wystawy zatytułowanej „Nastroje jak kolory”, które odbędzie się 24 lutego 2011 r. (czwartek) o godz. 18.00. Wernisaż uświetni występ Zespołu Wokalno-Instrumentalny CANTABILE w składzie: Mirosław Osiadacz – piano, Tomasz Osiadacz – gitara oraz Karolina Woźniak-Zygmunt – wokal.

Beata Grudzień pochodzi z Lubelszczyzny.Swiss Replica Watches Mieszka i pracuje w Nowym Mieście nad Pilicą. Jest absolwentką Instytutu Wychowania Artystycznego UMCS. Otrzymała dyplom z rzeźby – wykonała zestaw prac o tematyce ekologicznej "Maski...". Brała udział w wystawach w Lublinie, Nowym Mieście nad Pilicą, Dęblinie, Warce, Grójcu, Warszawie. Posługuje się ołówkiem,farbami olejnymi i akrylem. Maluje również pastelami. Zajmuje się dekoratorstwem i aranżacją wnętrz. Tematyką jej prac jest martwa natura, wnętrza, architektura, pejzaż, kwiaty, zwierzęta. Ostatnio chętnie używa aparatu fotograficznego w poszukiwaniu nowych form wypowiedzi artystycznej.

Grażyna Wąsikowska mieszka i pracuje w Żdżarach niedaleko Nowego Miasta nad Pilicą. Jest nauczycielką plastyki i j. polskiego w szkole podstawowej oraz instruktorem plastyki w copie de montre Ognisku Pracy Pozaszkolnej. Otrzymała dyplom z malarstwa na Wydziale Artystycznym UMCS. Brała udział w wystawach indywidualnych w Lublinie, Puławach oraz Warszawie. Uprawia malarstwo olejne oraz posługuje się suchymi pastelami. Wykonuje witrażówki na szkle oraz okazjonalnie biżuterię.
Wystawa malarstwa będzie dostępna do 8 marca br.


Anna Daria Merska

Audemars Piguet Replica Watches
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: