Dzisiaj jest sobota, 14 grudnia 2019. Imieniny: Alfreda, Izydora
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Śmierć w przechowalni owoców
Radosław Jeleniewicz, 15 grudnia 2008 (00:06), źródło: Echo Dnia
26-letni mężczyzna zmarł wczoraj, w środę, późnym popołudniem w próżniowej, beztlenowej przechowalni owoców w Skowronkach, w Gminie Belsk Duży.

Był synem właścicieli gospodarstwa.
Policja i prokuratura zakwalifikowała na razie to tragiczne zdarzenie jako nieszczęśliwy wypadek.
- Ciało było ułożone z głową w oknie przechowalni, ale do czasu wyników sekcji trudno mówić o szczegółach. Jedyne co można powiedzieć, to że śmierć nastąpiła bardzo szybko - poinformował Krzysztof Sobechowicz, szef Prokuratury Rejonowej w Grójcu.
Jak się dowiedzieliśmy, osoby wchodzące do niej, powinny założyć specjalne maski, a w tym przypadku mężczyzna jej nie założył. Przechowalnia jest nowa, nie ma nawet jednego roku.
W czwartek, w Radomiu przeprowadzono sekcję zwłok.
/RF/

best replica watches replica watches Luxury Replica Watches audemars piguet replica watches
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (2)
Cb1cTzTq71, 06.03.2014 09:57
Wow, her fiance is going to love that , with or wihoutt the purple The corset and thigh-high stockings gotta love it when the shapewear itself is !And half of the sexiness is her confidence is just bubbling over when she sees herself; it's such a transformation!

crYYubT7C, 07.03.2014 04:26
Aplreantpy this is what the esteemed Willis was talkin' 'bout. http://eaiklogzvy.com [url=http://itistawkb.com]itistawkb[/url] [link=http://fjksmbdcgc.com]fjksmbdcgc[/link]

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: